Wydawca treści Wydawca treści

W trosce o zdrowie i bezpieczeńśtwo

W trosce o Państwa bezpieczeństwo na dole strony zamieszczamy kilka pomocniczych rad dotyczących m. in. bezpieczeństwa w lesie. Przed wyjazdem lub wyjściem do lasu zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.

Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej mapy zagospodarowania turystycznego, na której można znaleźć informację o przebiegach szlaków turystycznych, miejscach postoju pojazdów oraz innych elementów infrastruktury turystycznej na terenie Lasów Państwowych.

Korzystająć z okazji przypominamy, aby nie zastawiać pojazdami silnikowymi wjazdów do lasu – rogatek leśnych.

Mapa zagospodarowania turystycznego jest dostępna na stronie internetowej (kliknij tutaj) - https://www.bdl.lasy.gov.pl/portal/mapy - oraz w aplikacji mobilnej (do pobrania z Google Play oraz App Store).

BĄDŹ DOBRY DLA LASU!


Zarządzenie nr 8/2022 Nadleśniczego Nadleśnictwa Głogów z dnia 09.03.2022 r.

Zarządzenie nr 8/2022 Nadleśniczego Nadleśnictwa Głogów z dnia 9 marca 2022 r. w sprawie wprowadzenia okresowego zakazu wstępu do lasu. Zarządzenie znajduję się w załączniku poniżej lub >kliknij tutaj<.

Aktualny wykaz powierzchni objętych okresowym zakazem wstępu do lasu znajduję się >kliknij tutaj< (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GlYE2cN2Ns1YX2eWkUBFslQMCkmnKM8yseBxjKF6kQ8/edit?usp=sharing).