Asset Publisher Asset Publisher

Wydarzenie pn. "BUSZowanie i sprzątanie".

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu pn. "BUSZowanie i sprzątanie", organizowanego na terenie Nadleśnictwa Głogów, leśnictwa Bór, w dniu 23 kwietnia 2022 r. (sobota) o godzinie 10:00. Spotkanie rozpocznie się przy miejscu postojowym znajdującym się obok Strzelnicy Myśliwskiej PZŁ w Borze.

BUSZowanie i sprzątanie, czyli marszobieg na orientację połączony ze zbieraniem śmieci, to wydarzenia mające na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród lokalnej społeczności oraz właściwych postaw człowieka wobec środowiska naturalnego.

Udział w wydarzeniu jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz przesłania go na adres mailowy: piotr.labno@krosno.lasy.gov.pl. Wzór formularza jest dostępny w dolnej części strony lub >kliknij tutaj<, aby pobrać formularz<. O udziale w wydarzeniu pn. „BUSZowanie i sprzątanie” będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 40 osób. Każde zatwierdzone zgłoszenie będzie potwierdzone wiadomością zwrotną. W wydarzeniu mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia, który dostępny jest również w dolnej części strony lub >kliknij tutaj<, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje. 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można uzyskać również pod numerem telefonu: 17 851-05-48 lub 662 197 004.

Zapraszamy!