Lista aktualności Lista aktualności

# SADZIMY 2022

Zachęcamy do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji sadzenia lasu, która odbędzie się w dniach 29 i 30 września również przy siedzibie Nadleśnictwa Głogów.

Wydarzenie to jest kontynuacją ubiegłorocznej akcji #sadziMY z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejem Dudą i Pierwszą Damą, którą przygotowały Lasy Państwowe.

Podczas tegorocznej akcji, przy budynku Nadleśnictwa w Głogowie Małopolskim, ul. Fabryczna 57, w godzinach od godziny 9:00 będą rozdawane głównie sadzonki sosny pospolitej. Drzewka będzie można otrzymać bezpłatnie – każdy chętny będzie mógł otrzymać darmowo do 10 sadzonek.

Osoby, które będą zainteresowane odbiorem wymienionych wyżej gatunków drzew zapraszamy pod siedzibę Nadleśnictwa Głogów. Wszystkie niezbędne informację można uzyskać pod numerem telefonu – 662 197 004.

Mając na uwadze panującą na terenie naszego kraju epidemię przed osobistym odbiorem sadzonek prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi aktualnymi wytycznymi dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Aktualne informację można znaleźć w Serwisie Rzeczpospolitej Polskiej – kliknij tutaj.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!