Asset Publisher Asset Publisher

fp

Wielki Rodzinny Jarmark Świąteczny „Podkarpackie Cuda”

Już w bieżącą sobotę, 17 grudnia w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Jasionce odbędzie się Wielki Rodzinny Jarmark Świąteczny „Podkarpackie Cuda". Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie.

Jarmark rozpocznie się o godzinie 11:00, a bogaty program spotkania zawiera mnóstwo warsztatów, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W programie między innymi wykonywanie przeróżnych ozdób świątecznych i stroików, a także warsztaty ceramiczno- garncarskie. Jarmark uświetnią jasełkami najmłodsi artyści z przedszkola niepublicznego w Jasionce.

Zapowiada się iście świąteczny klimat. Na stołach zagoszczą potrawy regionalne, ponadto zawitają do nas specjały świątecznej kuchni włoskiej.  Każdy będzie miał również szansę zaopatrzyć się w przepiękne ręcznie wykonane upominki świąteczne i tradycyjne wyroby. Ze spotkania pozostaną pamiątkowe zdjęcia: ze świętym Mikołajem, Reksiem i Uszatkiem. Na stoisku Lasów Państwowych pn. „Leśny Kącik", również nie zabraknie atrakcji oraz niespodzianek.  Impreza potrwa do godziny 18:00.

Koniecznie zarezerwujcie w kalendarzu najbliższą sobotę, gdyż nie można przegapić tego magicznego wydarzenia. Do zobaczenia!

Tekst: Ewelina Albiniak