Asset Publisher Asset Publisher

Jesienne Marsze na Orientację "HalloInO"

W ostatnią sobotę października w Nadleśnictwie Głogów, na terenie Leśnictwa Kłapówka odbyły się Jesienne Marsze na Orientację "HalloInO". Ich organizatorem był Kolbuszowski Klub Turystyczny Salamandra. W wydarzeniu uczestniczyło około 90 osób z miejscowości takich jak Nowa Sarzyna, Łętownia, Wola Żarczycka, Tarnów, Radom, Tarnobrzeg i Kolbuszowa.

Dla wszystkich przygotowano dwa etapy – dzienny i nocny. Pogoda była zmienna – w trakcie etapu dziennego świeciło słońce, a po wyjściu na etap nocny pojawiły się przelotne opady deszczu. Nie zmniejszyło to jednak entuzjazmu uczestników, którzy walczyli o dobry wynik zaliczany do Pucharu Podkarpacia w Marszach na Orientację.

W przerwie między etapami uczestnicy mogli ogrzać się przy ognisku, napić gorącej herbaty oraz posilić samodzielnie upieczonymi kiełbaskami.

Dokument z wynikami znajduje się na stronie internetowej http://www.salamandra.turystyka.pl/ w zakładce Aktualności i plany - Jesienne Marsze na Orientację "HalloInO" - Kłapówka k/Kolbuszowej.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i chęć wykazania się w posługiwaniu się mapą oraz kompasem.

Kierownik imprezy
Mirosław Marek