Lista aktualności Lista aktualności

Przejście na emeryturę p. Edmunda Lisa

W dniu 28 marca 2022 r. w Nadleśnictwie Głogów uroczyście obchodzono przejście na emeryturę wieloletniego pracownika Lasów Państwowych, Pana Edmunda Lisa, podleśniczego leśnictwa Bór.

Swoją drogę zawodową związaną z Lasami Państwowymi rozpoczął 2 lutego 1976 r. od stanowiska drwala. W początkowym okresie pracy uczęszczał również do Technikum Leśnego w Lesku, które ukończył w 1979 r.

Pan Edmund podczas swojej pracy zawodowej piastował różne stanowiska (m.in. strażnika leśnego, leśniczego, podleśniczego), które z uwagi na reorganizację w LP ulegały zmianom. W ramach swojej pracy w Nadleśnictwie był również członkiem związku zawodowego Związek Leśników Polskich.

Panu Edmundowi składamy serdeczne podziękowania za 46 lat owocnej pracy w Nadleśnictwie Głogów. Dał się poznać jako osoba bardzo pomocna, życzliwa, fachowa i sumienna w wykonywaniu obowiązków służbowych. Swojej pracy poświęcił wiele energii i zaangażowania.

Panu Edmundowi Lisowi życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, miłych wspomnień z pracy zawodowej oraz długich lat życia na zasłużonej emeryturze.